Toitumisnõustamine

Mis on toitumisnõustamine?

Toitumisnõustamise teenus on mõeldud söömishäire või häirunud söömiskäitumisega inimesele, kes vajab professionaalset tuge ja juhendamist, et parandada oma suhet toidu ja söömisega.

Mis on toitumisnõustamise eesmärk?

Toitumisnõustamise käigus pööratakse tähelepanu söömiskäitumise parandamisele regulaarse toitumise jälgimise, kohandamise, motiveerivate nõuannete ja teadmiste rakendamise abil. Nõuanded ja juhised on tõenduspõhised ja baseeruvad teaduslikel uuringutel. Toitumisnõustamise eesmärk on aidata taastada tasakaalustatud toiduvalikud ja söömisrutiin ning parandada suhtumine toitumisse, et parandada üldist elukvaliteeti.

Kerstin Joandi

toitumisspetsialist Kerstin Joandi on lõpetanud Kopenhaageni ülikooli ning omab kõrgharidust toitumisteadustes. Pakub toitumisnõustamise teenust söömishäirete ja/või häirunud söömiskäitumisega inimestele. Oma töös keskendub  tõenduspõhistele allikatele ning peab oluliseks individuaalset lähenemist. Töökeeleks on eesti või inglise keel. 

Hinnakiri- Toitumisnõustamine kuni 90min – 90€

Konsultatsiooniväline tegevus (näidismenüü koostamine, individuaalne menüüanalüüs, toitumisstraeegiate koostamine) – 30€/h

Kerstin Joandi, toitumisnõustaja

Võta meiega ühendust

Broneeri aeg vastuvõtule kirjutades e-postile info@soomishaired.ee või kasutades järgmist vormi.

Tühistamisest palume teada anda vähemalt 24h enne broneeritud aega. Hilisemal etteteatamisel ja mitteilmumisel tuleb tasuda täies ulatuses vastavalt kehtivale hinnakirjale. Aja äraütlemiseks palun kirjuta info@soomishaired.ee

MTÜ SÖÖMISHÄIRETE LIIT